INFO ŠTAND – „Uloži da se množi“

Facebook
Twitter
LinkedIn

Dana 16.02.2019. od 9-12 sati održala  aktivnost projekta Želim znati kako imati aktivnosti INFO ŠTAND – „Uloži da se množi“.Na štandu su bile izložene male kasice izrađene na prethodno održanoj radionici za koje su posjetitelji mogli  donacijom podržati aktivnost. Cilj aktivnosti je bio naučiti korisnike članove Udruge i djecu osnovno školskog uzrasta raspolagati istim a da su ga stekli vlastitim radom. Ta sredstva će moći upotrijebiti na jednoj od predviđenih aktivnosti Edukativnom putovanju u srpnju na način da sami odaberu dinamiku i svrhu trošenja istog. Aktivnost  se održala u prostoru Supernova u Koprivnici. Projekt je odobreno na Natječaju za dodjelu bespovratnih sredstava projektima udruga u području izvan institucionalnoga odgoja i obrazovanja djece i mladih u školskoj godini 2018./2019. Područje financijska i medijska pismenost djece i mladih. Partneri u projektu: Koprivničko-križevačka županija; OŠ Koprivnički Ivanec i Općina Koprivnički.