Manifestacjia INCLUSIA 2019. – ljudi poput nas u Klagenfurtu u Austriji.

Facebook
Twitter
LinkedIn

10.04.2019 17 članova i 4 volontera Udruge sudjelovalo je na Manifestacji  INCLUSIA 2019.-ljudi poput nas u Klagenfurtu u Austriji. Već četvrtu godinu za redom Udruga je parter istoimenoj Udruzi iz Klagenfurta u projektu koji financira Alps-Adriatic Alliance iz Austrije. Inclusia je manifestacija koja ima za cilj razvijati toleranciju prema raznolikost ljudi kao prednosti u društvu. Udruga je sudjelovala na ktivnostima Školi Zweisprachige,dvojezičnoj (njemačko/slovenska) srednjoj ekonomskoj školi. Jezine barijere premostili smo plesom, stolnim nogometom,kreativnim aktivnostima,izradom raznih oblika “kolačića” od tjesta s koprivom. Posjet Minimundusu parku minijaturnih svjetski poznatih građevina. Aktivnost je realizirana uz veliku podršku volontera Renate, Jasnime, Dragane i Chiare.