Aktivnosti projekta „Jučer isključeni, danas uključeni“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Jedna od  aktivnosti projekta „Jučer isključeni, danas uključeni“. bila je načini moderne komunikacije kao što su: stalna dostupnost; brza uspostava komunikacije; messenger; Viber;WhatsApp…; način izrade i pisanje e-maila; značaj i korištenje društvenih mreža u poslovne svrhe; mediji i njihova važnost u promociji posla, način pisanja priopćenja. Cilj projekta je edukacija korisnika za uključivanje u zajednicu kroz mogućnosti zapošljavanja, zapošljavanja osoba s invaliditetom, stjecanje novih znanja i vještina korisnika kao mogućnost uključivanja u svijet rada. Aktivnosti je prisustvovala zamjenica gradonačelnika grada Koprivnice gospođa Kseniija Ostriž. Koja pokazala veliki interes za projekte koje sufinancira Grad Koprivnica.

Projekt je sufinanciran iz programa/projekata udruga građana iz Proračuna Grada Koprivnice za 2017. god