Aktivnosti projekta „Jučer isključeni, danas uključeni“

Facebook
Twitter
LinkedIn

Jedna od  aktivnosti projekta „Jučer isključeni, danas uključeni“. bila je načini moderne komunikacije kao što su: stalna dostupnost; brza uspostava komunikacije; messenger; Viber;WhatsApp…; način izrade i pisanje e-maila; značaj i korištenje društvenih mreža u poslovne svrhe; mediji i njihova važnost u promociji posla, način pisanja priopćenja. Cilj projekta je edukacija korisnika za uključivanje u zajednicu kroz mogućnosti zapošljavanja, zapošljavanja osoba s invaliditetom, stjecanje novih znanja i vještina korisnika kao mogućnost uključivanja u svijet rada. Aktivnosti je prisustvovala zamjenica gradonačelnika grada Koprivnice gospođa Kseniija Ostriž. Koja pokazala veliki interes za projekte koje sufinancira Grad Koprivnica.

Projekt je sufinanciran iz programa/projekata udruga građana iz Proračuna Grada Koprivnice za 2017. god