Projekt Muško/ženska posla

Facebook
Twitter
LinkedIn

Projekt Muško/ženska posla kojim se nastojalo osigurati pružanje psihološke pomoći i podrška zdravom emocionalnom razvoju mladih s invaliditetom,razvijati samostalnost, usklađivanje uzajamnih očekivanja, te osobni razvoj, izgradnja identiteta, unapređenje samopoštovanja i samopouzdanja, prevladavanje razvojnih kriza mlade osobe i specifičnih poteškoća mladih s invaliditetom,uspostava zadovoljavajućih odnosa s mladima bez invaliditeta, usvajanje novih  perspektiva u rješavanju problema, rad na razvoju vještina nošenja s problemima. Provedbom projekta postigli su se rezultati kao što su viša razina znanja korisnika o zdravom odnosu sa suprotnim spolom, viša razina  samostalnih  donošenja  odluka,viša razina donošenja odluka o stupanju u partnerski odnos, viša razina samopoštovanja i poštovanja suprotnog spola, postići će viša razina samopouzdanja, viša razina vještina u snalaženju u stanju psiholoških kriza, povećan broj partnerskih odnosa, upoznavanje vrsta i oblika nasilja, posljedica nasilja, kako pomoći žrtvi nasilja te kome se žrtve mogu javiti za pomoć i zaštitu. Aktivnost je održao stručni tim Udruge HERA Križevci. Projekt je sufinanciran iz programa/projekata u sklopu projekta „Zdravi grad“ Koprivnica za 2017. godinu.