Aktivnosti projekta UPS – Učim – Pomažem – Stvaram

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

22.11.2017. održana je  aktivnosti projekta UPS -Učim-Pomažem-Stvaram u OŠ Mihovil Pavlek Miškina Đelekovec u Đelekovcu. radionicu pod nazivom “Narukvice prijateljstva”.  Podsjećanjem na pravila iz edukativne slikovnice „Bontončić ili kako biti prijatelj svima“ koja ukazuju na ispravnu  komunikaciju s djecom s teškoćama u razvoju. Sudionici su poruke iz Bontončića ispisali na naruvice i razmjenili ih međusobno. Glavni cilj je edukacija djece bez teškoća o osobama s invaliditetom,edukacija i senzibilizacija dužnosnika jedinice lokalne uprave, edukacija korisnika prijavitelja o komunikacijskim vještinama. Projekt sufinanciran iz programa/projekata udruga koji su od interesa za Koprivničko-križevačku županiju za 2017. godinu. Partneri u projektu su OŠ M.P.Miškine Đelekovec i Općina Đelekovec. Izvoditeljica je bila Branka Stančin-Levanček, učiteljica engleskog jezika.