ŽUPANIJSKO VIJEĆE ZA PREVENCIJU

Facebook
Twitter
LinkedIn

4. travnja održana je Konstituirajuća sjednica Županijskog vijeća za prevenciju u lokalnoj zajednici Koprivničko-križevačke županije, kojoj su prisustvovali župan Darko Koren sa zamjenikom Ratimirom Ljubićem i pročelnica Ana Mušlek. Na sjednici su imenovani članovi Vijeća. Predsjednica Udruge Marija Mraz imenovana je za članicu Vijeća na mandat od 4 godine.

Na sjednici su utemeljene zadaće i funkcije ovog tijela koje je osnovala Županijska skupština Koprivničko-križevačke županije. Za predsjednika je izabran župaj Darko Koren, za potpredsjednika je izabran zamjenik župana Ratko Ljubić, nakon čega je načelnik PU Koprivničko-križevačke Marijan Kirin održao izlaganje o sigurnosti na području Koprivničko-križevačke županije u 2023. godini i prva tri mjeseca 2024. godine.