ENTER -Inkubator kreativnih industrija Koprivnica

Facebook
Twitter
LinkedIn

Za povećanje vidljivosti Udruge s ciljem rješavanja problematike osoba s invaliditetom bavimo koristi sve resurse do kojih uspijevamo doći unatoč nedostatku sredstava. U organizaciji ENTER -Inkubator kreativnih industrija Koprivnica sudjelovali smo na izvrsnoj edukativnoj radionici koja je bila namijenjena kreativcima i poduzetnicima bez obzira na djelatnost kojom su se sudionici bavili ili se tek namjeravaju baviti nekom aktivnosti koja zahtjeva vidljivost radi ostvarenja ciljeva u poslovanju.

Naglasak je bio na vidljivosti, kako svoje aktivnosti predstaviti što većem broju ciljane skupine. Teme o kojima su predavači govorili bile su: digitalni marketing, 𝐛𝐫𝐞𝐧𝐝𝐢𝐧𝐠 𝐧𝐚 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧𝐞𝐭𝐮, platforme na kojem se povezuju suradnici i partneri.