Edukativna radionica Mala financijska abeceda

Facebook
Twitter
LinkedIn

09.03.2019. održana je aktivnost projekta Želim znati kako imati edukativna radionica  Mala financijska abeceda, aktivnost. U radu radionice „Mala financijska abeceda“ korisnici projekta su upoznali način rada u Kahoot platformi, mogućnosti raspolaganja novcem, te osnovne pojmove vezane uz financije.

Ishodi ostvareni aktivnošću: korisnici su upoznali način rada na Kahoot platformi, te su u mogućnosti, naučeno samostalno primijeniti korisnici su, u sklopu radionice, samostalno osmislili efikasan način raspolaganja novčanim sredstvima, primijenjiv u svakodnevnom životu korisnici su naučili ključne pojmove vezane uz financije. Područje medijska i financijska pismenost.

Partneri: Koprivničko-križevačka županija, OŠ Koprivnički Ivanec, Općina Koprivnički Ivanec. Projekt sufinancira:Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske. Izvoditelj aktivnosti bio je Saša Grnović.