Edukativna radionica Mala financijska abeceda

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

09.03.2019. održana je aktivnost projekta Želim znati kako imati edukativna radionica  Mala financijska abeceda, aktivnost. U radu radionice „Mala financijska abeceda“ korisnici projekta su upoznali način rada u Kahoot platformi, mogućnosti raspolaganja novcem, te osnovne pojmove vezane uz financije.

Ishodi ostvareni aktivnošću: korisnici su upoznali način rada na Kahoot platformi, te su u mogućnosti, naučeno samostalno primijeniti korisnici su, u sklopu radionice, samostalno osmislili efikasan način raspolaganja novčanim sredstvima, primijenjiv u svakodnevnom životu korisnici su naučili ključne pojmove vezane uz financije. Područje medijska i financijska pismenost.

Partneri: Koprivničko-križevačka županija, OŠ Koprivnički Ivanec, Općina Koprivnički Ivanec. Projekt sufinancira:Ministarstvo znanosti i obrazovanja Republike Hrvatske. Izvoditelj aktivnosti bio je Saša Grnović.