Udruzi je odobrena Mjera Javni rad

Facebook
Twitter
LinkedIn

Sredinom travnja Udruzi je odobrena Mjera Javni rad.

Udruga i Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ureda Križevci, Ispostava Koprivnica imaju višegodišnju dobru suradnju u području stvaranja uvjeta za zapošljavanje osoba s invaliditetom.

Javni rad je društveno koristan rad koji se odvija u ograničenom vremenskom razdoblju u sklopu kojeg se omogućuje zapošljavanje nezaposlenih osoba prijavljenih u evidenciju nezaposlenih osoba koju vodi Zavod iz ciljanih skupina.

Program javnog rada koji je Udruga prijavila na temelju čega je Program odobren temelji se na društveno korisnom radu u kojem će dobiti priliku za rad osoba s invaliditetom koja je dugotrajno ne zaposlena.

Redovitim informiranjem djelatnici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Područnog ureda Križevci početkom godine su predstavili  poslodavcima i ostalim zainteresiranim korisnicima s područja Koprivnice i okolice mjere aktivne politike zapošljavanja za 2024. koje Udruga koristi s te mjere omogućavaju rast i razvoj kapaciteta organizacije.