Info točka – aktivnost projekta Da bi MALI znali a VELIKI pazili

Facebook
Twitter
LinkedIn

Informativna aktivnost za javnost i lokalnu zajednicu održana je u Sigecu u jutarnjim satima 22.5.2019. Građani Sigeca i posjetitelji trgovine u Sigecu bili su informirani o projektu putem promotivnih materijala: balona, bojica te malih semafora koje su bojali korisnici u projektu djeca predškolskog uzrasta iz partnerske organizacije Dječjeg vrtića “Vrapčić” Drnje, podružnica Dječji vrtić   „Potočnica“ Sigetec. Na promotivnim materijalima bio je jasno i vidljivo istaknut naziv projekta kojeg financira Ministarstvo unutarnjih poslova. Projekt je odobrio MUP na natječaju „Za Nacionalni program sigurnosti cestovnog prometa“ Republike Hrvatske 2011.-2020., Područje: 4. PJEŠACI; Podpodručja: a) Korištenje obilježenih pješačkih prijelaza.

Partneri u projektu: OŠ Sokolovac, Dječji vrtić “Vrapčić” Drnje, centrala i podružnice i Udruga Roma “Korak po korak” Koprivničko-križevačke županije.

Izvoditeljica je bila Branka Stančin-Levanček. Voditeljica projekta je Renata Glavica.