Međunarodna drinska regata za osobe s invaliditetom

Facebook
Twitter
LinkedIn

Udruga osoba s invaliditetom ‘Bolje sutra’ grada Koprivnice je od 28. do 30.07.2017. sudjelovala po drugi puta za redom na Međunarodnoj drinskoj regati za osobe s invaliditetom. Pod nazivom ‘Drina nas spaja’ održana je u Ljuboviji i Bratuncu u Republici Srpskoj u organizaciji Sportsko rekreativnog udruženja osoba sa invaliditetom„Sve je moguće“ iz Beograda. Regata je organizirana u suradnji sa spasilačkim timovima iz cijele Europske unije i drugih zemalja.

Stoga je uz ekipu Udruge – u kojoj su bili Marija Mraz, Igor Balaško, Tomislav Široki, Nataša Friščić i Josip Mraz – na regati sudjelovao i pripadnik Hrvatske gorske službe spašavanja Dražen Magdić, inače volonter u Udruzi. Udruga „Bolje sutra“ bila jedina Udruga  iz Hrvatske na drinskoj regati. Sudjelovanje na Regati iskorišteno je za nove suradnje iz drugih zemalja.

Posebno Udrugama iz Rume u Vojvodini i Udrugom iz Makedonije s ciljem razvijanja i priprema novih projekata.