Projekt IKSoC – Inovativni koprivnički socijalni centar „KopriVITA“

Facebook
Twitter
LinkedIn

17.05.2017. u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava potpisali smo Ugovor o odobrenom projektu IKSoC – Inovativni koprivnički socijalni centar „KopriVITA“ Projekt je odobren na natječaju POTICANJE DRUŠTVENOG PODUZETNIŠTVA Operativni program „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014. – 2020. iz Europskog socijalnog fonda. Projekt je prijavljen i odobren na natječaju Poticanje društvenog poduzetništva u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, u okviru Operativnog programa „Učinkoviti ljudski potencijali“ 2014. – 2020. godine, Europskog socijalnog fonda. Cilj je stvaranje preduvjeta za osnivanje društvenog poduzeća koje će pridonijeti uključivanju osoba s invaliditetom na tržište rada, a u proizvodnji tjestenine koristit će se namirnice lokalnog podrijetla, kako bi se pomoglo i lokalnoj poljoprivrednoj proizvodnji. Provedba projekta započinje 1. lipnja 2017. godine.