„Žene u muškom svijetu“

Facebook
Twitter
LinkedIn

25.05.2017  „Žene u muškom svijetu“ u organizaciji HGK Županijske komore Koprivnica i Kluba poslovnih žena ALFA Koprivničko-križevačke županije. Cilj konferencije bio je predstavljanje uspješnih poduzetnica, povezivanje žena poduzetnica, rasprava o aktualnim temama i mogućnostima razvoja ženskog poduzetništva. U sklopu konferencije održano je predavanja Davora Perkova, profesora Libertas – međunarodnog sveučilišta te je održana panel rasprava pod nazivom „Žene u muškom svijetu“ a na kojoj su sudjelovale Tajana Kesić Šapić, HGK direktorica sektora za industriju i IT; Bernarda Cecelja, direktorica poduzeća Bernarda d.o.o.; Marija Vrabelj, vlasnica obrta Graditeljstvo Vrabelj; Davorka Horvat, svećenica i Marija Šmic, vlasnica poduzeća Marisha studio. U sklopu konferencije održana je i izložba fotografija portreta – Klub poslovnih žena ALFA.