VIII. natjecanje u ribolovu za osobe s invaliditetom na jezeru Miholjanec

Facebook
Twitter
LinkedIn

30.09.2018.održano je VIII. natjecanje u ribolovu za osobe s invaliditetom na jezeru Miholjanec pored Virja na kojemu je sudjelovalo 30 natjecatelja iz 6 županija. Prvo je mjesto osvojila ekipa Udruge “Bolje sutra”, drugo mjesto Športska udruga paraplegičara Zagreb te treće mjesto Udruga osoba s invaliditetom Bjelovar. Na natjecanju su se prvi put natjecale i žene, a održano je uz podršku Koprivničko-križevačke županije te drugih donatora.

Natjecanje je održano uz podršku Koprivničko-križevačke županije sredstavima odobrenim putem pokroviteljstva, financiranja manifestacija i drugih događanja od značaja za Koprivničko-križevačku županiju u 2018. godini ; donacijom Otto Bock-a; Kamgrada te drugih donatora. Na natjecanju su uz volontere Udruge volontirali i policijski složbenici Policijske uprave Koprivničko-križevačke.